Kategorie zleceń
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Email
Jak działa SzukajFachowca.pl?

SzukajFachowca.pl jest darmową platformą aukcyjną zleceń budowlanych i remontowych, gdzie zleceniodawcy spotykają się z wykonawcami. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą zlecić remont mieszkania, budowę domu lub po prostu naprawę cieknącego kranu.

SzukajFachowca.pl stanowi ciekawą i nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych ogłoszeń. To serwis internetowy, który ułatwia znalezienie kompetentnego fachowca do wykonania pracy, na którą brakuje nam czasu lub umiejętności.Zleceniodawca za darmo oraz wygodnie wystawia swoje zlecenia na licytacje. Określa maksymalny budżet, czas i miejsce realizacji. Zarejestrowani fachowcy wyszukają zlecenia z ich branży, a następnie konkurują o interesującą ich pracę, oferując korzystne warunki i cenę.

Zleceniodawca sam wybiera najlepszego fachowca, opierając się na własnych kryteriach oceny. Przy wyborze korzysta również z rozbudowanych profili wykonawców, zawierających prezentację firmy, galerie realizacji oraz komentarze wystawione przez innych użytkowników portalu.

Jakie korzyści daje SzukajFachowca.pl?

Szeroki wybór fachowców - na portalu zarejestrowanych jest już ponad 10000 firm budowalnych, które dziennie składają ponad 500 ofert, a liczba ta stale rośnie

Gwarancja najlepszej ceny dzięki unikalnej koncepcji aukcji odwrotnej (licytacja w dół)

Gwarancja optymalnej jakości dzięki systemowi ocen i komentarzy

Możliwość kontaktu z poprzednimi zleceniodawcami, którzy również skorzystali  z usług danego fachowca za pośrednictwem portalu

Wygodny system powiadomień mailowych informujący na bieżąco o stanie aukcji

Sprawny system prywatnych wiadomości ułatwiający komunikację między użytkownikami portalu

 // -->