Kategorie zleceń
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Email

Zapraszamy do wypróbowania nowej mobilnej wersji serwisu SzukajFachowca.pl!
Teraz najważniejsze funkcjonalności serwisu dostępne są bezpośrednio z telefonu komórkowego.

 

 

Dla wykonawcy:

 

Przeglądanie zleceń - wygodnie przeglądaj aktualne zlecenia w serwisie przez telefon. Filtruj zlecenia po województwach oraz podkategoriach! Połącz się z inwestorami bezpośrednio przez telefon na podany przez zleceniodawcę numer kontaktowy!

 

Dodawanie galerii realizacji - Pochwal się efektami Twojej pracy bezpośrednio z placu budowy! Zrób zdjęcie telefonem, wybierz kategorię i dodawaj zdjęcia Twoich realizacji!Nowa mobilna wersja serwisu SzukajFachowca.plDla inwestora:

 

Dodawanie zleceń Dodawaj zlecenia budowlane bezpośrednio z miejsca budowy. Pokaż firmom budowlanym, co jest do wyremontowania. Zrób zdjęcie telefonem, dodaj opis zlecenia a pojawi się ono automatycznie w serwisie wraz ze zdjęciem a fachowcy zaczną składać oferty wykonania zlecenia!


Mobilny katalog firm SzukajFachowca.pl umożliwia wyszukiwanie tysięcy firm budowlanych wygodnie, szybko i bezpośrednio z telefonu. Wybierz kategorię lub fach a aplikacja automatycznie znajdzie lokalizację i wyświetli listę firm odpowiadających zadanemu profilowi w Twojej okolicy.

 

 

Mobilny katalog firm

 

 

Usługa jest dostępna bezpłatnie pod adresem m.szukajfachowca.pl z większości nowoczesnych telefonów komórkowych. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

 // -->