Kategorie porad
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Porady arrow Budowlane arrow Inne
  Forum budowlane - pytania i odpowiedzi (7 wątków)
  Zapytał: DanielBerys 22-08-2016 | 22:08 w serwisie od: 22-08-2016 ostatnie logowanie: 22-08-2016 posty: 1
BUDMIRSKI - ŁUKASZ WYSZOMIRSKI

Witam, 

Szanowni Państwo nazywam się Daniel Berys i zdecydowałem się napisac tutaj żeby przestrzec Was Inwestorzy, zwykli ludzie tacy jak ja przed firma ŁUKASZ WYSZOMIRSKI BUDMIRSKI.

Firma WYSZOMIRSKI ŁUKASZ BUDMIRSKI USŁUGI REMONTOWO BUDOLWNE to właściwie P. Łukasz Wyszomirski który występuje w spółce jak Prokurent a samym prezesem firmy jest Żona P. Łukasza. 

P. Łukasz mało ma pojęcie o budownictwie i co prawda usiłuje pracować i łapie się za wszystko co tylko na rynku jest dostęne to już z efektem finalnym jest bardzo ale to bardzo negatywnie. P. Łukasz bardzo chętnie pobiera zaliczki na poczet terminu który defakto musi sobie zarezerwować ale niestey P.Łukasz traktuje zaliczki jako zadatki i uważa że są bezzwrotne. Podjęcie zlecenia = zniszczony materiał i wyłączony telefon albo po prostu kilkaset wykonanych połączeń bez odzewu. Kochani Inwestorzy proszę zwrócić uwagę na firmę BUDMIRSKI Łukasz Wyszomirski - Wyszomirski Łukasz Budmirski Usługi Remontowo Budowlane. Należy zwrócć uwagę na referencje firmy które są napisane przez Żonę P. Łukasza. Wyszomirski narobił mi kosztów na ponad 10 000 zł i nie odbiera telefonów po prostu zapadł się po ziemią. Wszystkie prace wykonane przez P. Wyszomirskiego to jedna wielak farsa wymagająca wyburzenia i wykonania od początku, same koszty materiałów P. Łukasz traktuje jako nic nie warte. Przyłapałem kilka raz na gorącym uczynku jak wywozi materiały z budowy - po prostu kradnie !

NIEPOLECAM i PRZESTRZEGAM przed firmą Wyszomirski Łukasz Budmirski Usługi Remontowo Budowlane.

Dziękuję 

Daniel Berys