Kategorie porad
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Więcej Porad
  Forum budowlane (9 wątków)
sortuj wg.
Oświetlenie elewacji domu (1) malwinamrowka
(Budowlane / Inne) 
 

Macie może jakieś sprawdzone pomysły na to jak oświetlić elewację? Jakie produkty będą do tego celu najlepsze?

10-08-2021 | 21:42
Igłofiltry (0) stasiu4
(Budowlane / Inne) 
 

Przy wykopach budowlanych często zachodzi poytrzeba wykonania odwodnień ze względu na zbyt wysoki poziom wód gruntowych. Pomocne tutaj okazują się igłofiltry. W hamerpolska.pl można wynająć najwyżej jakości pompy i igłofiltry pochodzących wyłącznie od sprawdzonych i solidnych producentów.

26-02-2021 | 09:04
Buty robocze - czy kupujecie odzież roboczą w internecie? (2) OptimumBHP
(Budowlane / Inne) 
 

12-02-2020 | 14:42
Mycie okien na wysokości? (1) maczynski
(Budowlane / Inne) 
 

Poszukuję firmy na terenie Gdańska, która wykonuje zlecenia mycia okien na wysokości. Coś jak w ofercie ma firma Ropexexpert z Warszawy. Zależy mi na tym by firma miała jeszcze wolne terminy i sprawie zajęła się zleceniem. Czy możecie kogoś polecić? 

17-12-2019 | 16:53
BUDMIRSKI - ŁUKASZ WYSZOMIRSKI (0) DanielBerys
(Budowlane / Inne) 
 

Witam, 

Szanowni Państwo nazywam się Daniel Berys i zdecydowałem się napisac tutaj żeby przestrzec Was Inwestorzy, zwykli ludzie tacy jak ja przed firma ŁUKASZ WYSZOMIRSKI BUDMIRSKI.

Firma WYSZOMIRSKI ŁUKASZ BUDMIRSKI USŁUGI REMONTOWO BUDOLWNE to właściwie P. Łukasz Wyszomirski który występuje w spółce jak Prokurent a samym prezesem firmy jest Żona P. Łukasza. 

P. Łukasz mało ma pojęcie o budownictwie i co prawda usiłuje pracować i łapie się za wszystko co tylko na rynku jest dostęne to już z efektem finalnym jest bardzo ale to bardzo negatywnie. P. Łukasz bardzo chętnie pobiera zaliczki na poczet terminu który defakto musi sobie zarezerwować ale niestey P.Łukasz traktuje zaliczki jako zadatki i uważa że są bezzwrotne. Podjęcie zlecenia = zniszczony materiał i wyłączony telefon albo po prostu kilkaset wykonanych połączeń bez odzewu. Kochani Inwestorzy proszę zwrócić uwagę na firmę BUDMIRSKI Łukasz Wyszomirski - Wyszomirski Łukasz Budmirski Usługi Remontowo Budowlane. Należy zwrócć uwagę na referencje firmy które są napisane przez Żonę P. Łukasza. Wyszomirski narobił mi kosztów na ponad 10 000 zł i nie odbiera telefonów po prostu zapadł się po ziemią. Wszystkie prace wykonane przez P. Wyszomirskiego to jedna wielak farsa wymagająca wyburzenia i wykonania od początku, same koszty materiałów P. Łukasz traktuje jako nic nie warte. Przyłapałem kilka raz na gorącym uczynku jak wywozi materiały z budowy - po prostu kradnie !

NIEPOLECAM i PRZESTRZEGAM przed firmą Wyszomirski Łukasz Budmirski Usługi Remontowo Budowlane.

Dziękuję 

Daniel Berys

 

22-08-2016 | 22:08
Ludzie kochani ! nie dawajcie zleceń ,,oszołomom" bez sprawdzonych pozytywnych komentarzy chcących wyrwać tyko kasę .................. (0) prezespiaseczno
(Budowlane / Inne) 
 

Podstawowa sprawa,fachowcy cenieni rzadko szukają zleceń,natomist patałachy biorą po kilkanaście zleceń na raz,anie umią gwiździa wbić.Mają konto 0/0/0 komentarzy i szukają głupków co dają zaliczki................U W A Ż A J C I E ! ! !

25-03-2014 | 20:14
UWAGA ! Czytajcie Wszyscy...Po co z pozytywnymi komentarzami firma ??? (11) prezespiaseczno
(Budowlane / Inne) 
 

Uważajcie bardzo, bo na tym forum Szukaj fachowca jak weźmiecie firmę która nie ma minimum 10 pozytywnych komentarz i ani jednego negatywa to gwarantuję 100% że  traficie na: patraczy, pijaków, alkocholików i złodzieji !!!!! nadziałem się tu już czwarty raz.........................

22-03-2014 | 20:05
Bud-Mirko (0) mirek5
(Budowlane / Inne) 
 

Świadczymy usługi budowlano-remontowe. Jesteśmy wyspecjalizowanymi pracownikami , którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie. Jednym z atutów jaki zawsze pomaga w negocjacjach z odbiorcą jest niezwykle KONKURENCYJNA CENA. Zazwyczaj jest ona o 10-20% niższa od cen konkurentów. Jednak zapewniam Państwa, że niższa cena nie zwalnia nas od najwyższej jakości wykonywanych przez nas usług, a ponadto proponujemy pełen zakres prac wykończeniowych oraz adaptacji wnętrz, firma gwarantuje niezmienność ceny od ustaleń początkowych oraz krótkie terminy wykonawstwa. Obecnie realizujemy roboty remontowe według wszelkich dostępnych technologii, korzystając z materiałów renomowanych firm, np: Atlas, Dulu, Knauf, Ceresit, itd. Pozwala to sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Bud-Mirko tel. 512 369 431 email mirek6781@wp.pl

22-12-2013 | 16:19
Nowości technologiczne w budownictwie 2012 (2) redakcja
(Budowlane / Inne) 
 

Witamy

 

Szampan wypity, wigilijne zapasy zjedzone… Czas powrócić do codziennych zajęć.

 

Początek roku to dobry moment na podsumowania. Przyjrzyjmy się zatem, jakie były nowości technologiczne w budownictwie 2012 roku.

 

Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego w nowym 2013 roku!

Redakcja SzukajFachowca.pl

03-01-2013 | 20:03