Kategorie porad
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Więcej Porad
  Forum budowlane (4 wątków)
sortuj wg.
Chcesz ograniczyć hałas? Zdecyduj się na centralny system odkurzania (8) redakcja
(Sprzątanie / Sprzątanie) 
 

Systemy centralnego odkurzania stają się standardem w Europie Zachodniej i wydaje się, że ten trend zaczyna powoli napływać także do naszego kraju. Centralny odkurzacz to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą raz na zawsze skończyć z pyłem i hałasem.

29-09-2014 | 12:57
Jak wybrać firmę sprzątającą? Wysoki standard zagwarantują tylko profesjonaliści (2) redakcja
(Sprzątanie / Sprzątanie) 
 

Liczba firm specjalizujących się sprzątaniu powierzchni użytkowych w Polsce nadal rośnie. Właściciele dużych kompleksów użytkowych, administratorzy nieruchomości publicznych oraz prywatnych chociaż mają dziś dostęp do naprawdę szerokiej oferty, to sam rynek coraz wyraźniej nasyca się nieprofesjonalistami, którzy narażają przedsiębiorców na dodatkowe koszty. Dziś podpowiadamy w jaki sposób zweryfikować firmę sprzątającą i czy cena jest naprawdę najważniejsza.

05-09-2014 | 11:25
Okna dachowe: czym i jak je czyścić? (3) redakcja
(Sprzątanie / Mycie okien) 
 

Nawet najlepsze egzemplarze okien dachowych wymagają okresowej pielęgnacji. Zaniedbanie konserwacji może skończyć się trwałym uszkodzeniem uszczelek, a w konsekwencji także koniecznością wymiany szyb lub całych futryn. Okna dachowe są narażone bowiem na znacznie więcej zanieczyszczeń od tych tradycyjnych. Sprawdziliśmy, jak często czyścić okna dachowe i z jakich preparatów warto korzystać.

02-09-2014 | 14:30
Jak dbać o okna (3) redakcja
(Sprzątanie / Mycie okien) 
 

Witamy,

 

Pierwsze promienie wiosennego słońca napawają optymizmem i bezlitośnie przypominają, że… pora umyć okna! Jeżeli chcemy, by posłużyły nam jeszcze przez długie lata, warto zastosować do tego celu odpowiednie środki czyszczące i konserwujące, w zależności od rodzaju okien.

 

Jak pielęgnować okna? – Zapraszamy do lektury. A może mają Państwo własne, sprawdzone metody na ten obowiązkowy punkt programu wiosennych porządków?

 

Pozdrawiamy,

Redakcja SzukajFachowca.pl

06-03-2013 | 10:25