Kategorie porad
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Więcej Porad
  Forum budowlane (6 wątków)
sortuj wg.
Elementy wykończeniowe z EPS (0) Betomet
(Wykończenia / Wykańczanie wnętrz) 
 

Dzień dobry, 

oferujemy Państwu szeroką gamę produktów wycinanych oraz frezowanych w EPSie. Produkujemy na indywidualne zamówienie elementy przeznaczone do prac wykończeniowych, takie jak:

- listwy elewacyjne

- gzymsy elewacyjne

- fasety elewacyjne

 

Sztukateria elewacyjna to znakomity sposób na metamorfozę domu. Oferowane przez nas produkty są wykonane z wysokiej jakości styropianu, dzięki temu produkty są lekkie, wytrzymałe i proste w montażu.

 

W naszej ofercie znajdują się także różnego rodzaju elementy dekoracyjne takie jak:

-litery i cyfry przestrzenne

-różnego rodzaju ozdoby świąteczne

oraz wszelkie inne kształty wykonywane na życzenie klienta.

 

Produkujemy także rozwiązania do zabezpieczania produktów, tj. kształtki techniczne dla przemysłu, branży RTV i AGD oraz gospodarstwa domowego.

 

Zapraszam na naszą stronę internetową: http://www.beto-met.pl/eps/

 

Pozdrawiam,

Betomet Sp. z o.o.

08-05-2020 | 10:40
Poszukujemy do współpracy ekip ogólnobudowlanych. (4) Maciejlesniewicz
(Wykończenia / Wykańczanie wnętrz) 
 

Firma zajmująca się remontami sklepów i biur poszukuje do współpracy ekip ogólnobudowlanych.

Oczekujemy:
- Doświadczenia w pracach remontowych; stawianie ścian GK, malowanie ścian, układanie posadzek (płytki, panele, wykładziny, etc.), montaż sufitów podwieszanych (GK, rastrowe, pełne mineralne, etc.). Jednym słowem szukamy ekipy, która wejdzie na budowę i będzie w stanie sobie poradzić z typowymi pracami wykończeniowymi.
- Dyspozycyjności, pracujemy z sieciami handlowymi w związku z czym pojawia się często potrzeba pracy w delegacji (mile widziane)
- Odpowiedzialności w działaniu,
- Chęci rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
- Atutem będzie również umiejętność wykonania podstawowych prac w zakresie wod.kan. i elektryki

Oferujemy:
- Godziwe i terminowe wynagrodzenie, uzależnione od ilości wykonanej pracy i sprawności przeprowadzanych projektów
- Narzędzia do pracy; w zależności od ustaleń działacie na swoim sprzęcie bądź na naszym
- Realizację naprawdę wyjątkowych projektów dla największych firm w kraju
- Atmosferę partnerstwa, zależy nam na obopólnym zadowoleniu i wzajemnym zaufaniu

26-03-2018 | 20:42
LA DEVELOPMENT Artur Łapiński (0) denzelit
(Wykończenia / Wykańczanie wnętrz) 
 

Przestrzegam !!!!!!!

KRÓTKA HISTORIA REMONTU WYKONANEGO PRZEZ ARTUR ŁAPIŃSKI DEVELOPMENT:

Umowa na remont kawalerki podpisana 25 września z zakończeniem remontu do 25 października
Remontt przedłuża się o trzy tygodnie. Pomimo tego chcę zapłacić Arturowi Łapińskiego umówiona kwotę. Mailowo otrzymuje od niego potwierdzenie co do zgodności kwoty.  Po tym fakcie przelewam ostateczną kwotę zapłaty na rzecz Artura Łapińskiego + dodatkowa kwota dla jego podwykonawcy p. Jacka w gotówce za wszystkie dodatkowe prace, które wynikły w trakcie remontu.
Przelałem pieniądze pomimo wielu poprawek wyłapywanych na bieżąco przeze mnie (część z nich została zauważona dopiero po przelewie). Właściciel Artur Łapiński niedostatecznie kontrolował wynajętego przez siebie podwykonawcę do prac zresztą jego samego trzeba było kontrolować.

  • Stłuczona szyba prysznicowa (szybę stłukli po przelewie płatności)
  • Porysowane płytki (to zauważyłem kilka dni po przelewie
  • Ukrywanie poszczerbionych płytek pod grubą warstwą siliconu, uprzedzałem aby wymienić te płytki.
  • Montaż szafki łązienkowej krzywo, szafka zdezelowana przez Artur Łapiński (osobiście ją montował) przerobiona z chamsko wkręconymi wkrętami z zewnątrz szafki w politurę, zaślepki plastikowe widoczne, szafka z porysowaną politurą, odpryskami. Można było zachować mocowanie na kołki od wewnątrz jak w oryginale, ale prościej było zniszczyć szafkę. Poprawił mocowanie szafki, ale jej wyglądu z zewnątrz nie da się naprawić.
  • Toaleta osadzona za nisko, siedzi się jak na dziecinnym taborecie, trzeba było wzywać przedstawieciela do wyregulowania spłuczki. To leży w gestii montażysty.
  • Płyta OSB źle przykręcona do kantówek (albo w ogóle) ( podłoga skrzypi pod nogami)
  • Kontakty źle zamocowane - wyskakują gniazdka ze ściany
  • Porysowany, poszczerbiony chrom z nakrętek baterii prysznicowej w trakcie przykręcania do ściany, Bateria krzywo przykręcona. Trzeba było palcem to pokazać aby poprawili.

Przymknąłem oczy … zrobiłem przelew wg umowy i potwierdzenia mailowego ze strony Artur Łapiński odnośnie zgodności kwoty.
Po przelewie do wykonania pozostał montaż drzwi przesuwnych łazienkowych, szyby prysznicowej + poprawki wymiany porysowanych płytek, krzywo zamontowanej armatury, domalowania itp. Pan Artur Łapiński przyszedł w towarzystwie podwykonawcy p. Jackiem po tygodniu od przelewu. Na moich oczach Artur Łapiński montuje drzwi przesuwne za nisko (szorują po podłodze), poprawia zostawiąjąc widoczne dziury po kołkach zamontowanych w złym miejscu.
W tym samym czasie NA MOICH OCZACH TŁUKĄ W CAŁOŚCI SZYBĘ PRYSZNICOWĄ. Po tym zdarzeniu właściciel Artur Łapiński wychodzi z domu z informacją że się odezwie. Przez najbliższe co najmniej dwa dni brak kontaktu. Po mailu ode mnie pisze zwrotnie że szybę odkupi najszybciej jak będzie mógł i zamontuje. Przez najbliższe dwa tygodnie nie reaguje na żadne z mojej strony telefony, maile, sms-y. Wysyłam oficjalne pismo do właściciela Artura Łapińskiego, który po dwóch dniach odpowiada że odda połowę pieniędzy żądając zapłaty za czynności na które co do zapłaty nigdy się nie umawialiśmy. Wszystko było uregulowane ostatecznie przelewem + gotówka dla jego podwykonawcy. Odmawiam zaskoczony bezczelnością i tak beznadziejnym załatwianiem sprawy. Wysyłam monit który zostaje odebrany, zwrotu pieniędzy za stłuczoną szybę przysznicową nadal brak, założyłem sprawę w sądzie.

PODSUMOWANIE:
Trzeba dokładnie pilnować, pokazywać palcem co jest nie tak, żadać poprawy, odliczać od ręki zniszczone płytki, materiał, zniszczone szafki, odliczać za grzebanie się z robotą – ja tego nie zrobiłem, ale żadam zwrotu pieniędzy za stłuczoną szybę prysznicową + koszty jej montażu przez inną ekipę.
PS. Firma ta zawiesza i wznawia działalność wg CEIDG


20-02-2018 | 00:00
Parapet wewnętrzny: wybór wcale nie jest oczywisty (1) redakcja
(Wykończenia / Wykańczanie wnętrz) 
 

Parapety są szczególnymi elementami wykończeniowymi wnętrz, których wdrożenie trzeba przewidzieć już przy tynkowaniu ścian. Ze względu na szeroką ofertę produktową, wybór właściwego modelu wydaje się trudny, ponieważ każdy różni się od siebie nie tylko sposobem wykonania, ale i materiałem budulcowym.

23-06-2014 | 08:32
Partacze - Marcin Piechowiak amkesz 668 4944 99 (3) Uwagapartacze
(Wykończenia / Wykańczanie wnętrz) 
 

Witam,

Miałam do czynienia z ala firma Marcin Piechowiak (Anna) .Pozornie wygladało na to, że sa ok, ale niestety to była wielka pomyłka!!. Dopiero po czasie wyszło całe partactwo, którego dokonali w moim domu. Krzywe podłogi nie wykończone gipsowanie i szpachtlowanie, poprawek  przy samym gipsowaniu nie było końca. Najgorszy jedank był dach, którego podjęli się robić. To ze ciekło zawsze zganiali na coś tam: a to że blachy nie ta a to  że membrany nie ma. Najgorszy jedank w tym wszytkim był dziadek który stwierdził ze jak silnie pada to blacha musi przeciekać ( śmiech warte) Zawsze mial cos do powiedzenia a pojecia o czymkolwiek zero. Do tego jego bezmyślność doprowadzala do wielu zniszczeń w materiałach, które byly kupione.

 Dekarz, który przyszedł poprawiać po "ala firmie" powiedział, że w życiu przez 20 lat nie widział tak zapapranej roboty. Jeśli ktoś nie chce narażać się na podwójne koszty zdecydowanie mówię NIE dla tej "rodzinnej firmy" , dodatkowo, nie rozliczyli się i są mi winni pieniądze , co śmieszniejsze jeszcze chcieli zapłaty za poprawki, które nic nie dały.


Partactwo, partactwo i jeszcze raz partactwo - TO po prostu kolejni NIEUCZCIWI ludzie, którzy nie znają sie na niczym dobrze. Niekiedy do pracy przyjeżdżali na 2 godziny a pracę rozpoczynali przeważnie o
10 -11.

Moge tylko dodać ze to kolena nauczka i odradzić wszytkim tego WYKONAWCE by nie popełnili błędu i nie płacili podwójnie za usługi!!!

Zdecydowanie firma nie warta uwagi nawet jeśli na pocżatku zaproponuja najkorzystniejsza oferę !!!!

 

Oszykany przez partaczy Zleceniodawca

 

                                                                           

22-07-2013 | 10:54
Jak wybrać rzetelnego wykonawcę: malarz (1) redakcja
(Wykończenia / Wykańczanie wnętrz) 
 

Witamy!

 

Atmosfera wnętrza bez wątpienia zależy w dużej mierze od koloru jego ścian. Jednak nawet najlepiej dobrane barwy nie pomogą, jeżeli farba zostanie nałożona byle jak. Malowanie domu warto więc powierzyć wykwalifikowanemu, doświadczonemu fachowcowi. Jak go znaleźć?... Jest na to rada.

 

Zapraszamy do lektury,

Redakcja SzukajFachowca.pl

27-01-2013 | 21:59