Kategorie porad
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
  Forum - dodawanie odpowiedzi
  Zapytał: Uwagapartacze 22-07-2013 | 10:54 w serwisie od: 22-07-2013 ostatnie logowanie: 23-08-2013
Partacze - Marcin Piechowiak amkesz 668 4944 99

Witam,

Miałam do czynienia z ala firma Marcin Piechowiak (Anna) .Pozornie wygladało na to, że sa ok, ale niestety to była wielka pomyłka!!. Dopiero po czasie wyszło całe partactwo, którego dokonali w moim domu. Krzywe podłogi nie wykończone gipsowanie i szpachtlowanie, poprawek  przy samym gipsowaniu nie było końca. Najgorszy jedank był dach, którego podjęli się robić. To ze ciekło zawsze zganiali na coś tam: a to że blachy nie ta a to  że membrany nie ma. Najgorszy jedank w tym wszytkim był dziadek który stwierdził ze jak silnie pada to blacha musi przeciekać ( śmiech warte) Zawsze mial cos do powiedzenia a pojecia o czymkolwiek zero. Do tego jego bezmyślność doprowadzala do wielu zniszczeń w materiałach, które byly kupione.

 Dekarz, który przyszedł poprawiać po "ala firmie" powiedział, że w życiu przez 20 lat nie widział tak zapapranej roboty. Jeśli ktoś nie chce narażać się na podwójne koszty zdecydowanie mówię NIE dla tej "rodzinnej firmy" , dodatkowo, nie rozliczyli się i są mi winni pieniądze , co śmieszniejsze jeszcze chcieli zapłaty za poprawki, które nic nie dały.


Partactwo, partactwo i jeszcze raz partactwo - TO po prostu kolejni NIEUCZCIWI ludzie, którzy nie znają sie na niczym dobrze. Niekiedy do pracy przyjeżdżali na 2 godziny a pracę rozpoczynali przeważnie o
10 -11.

Moge tylko dodać ze to kolena nauczka i odradzić wszytkim tego WYKONAWCE by nie popełnili błędu i nie płacili podwójnie za usługi!!!

Zdecydowanie firma nie warta uwagi nawet jeśli na pocżatku zaproponuja najkorzystniejsza oferę !!!!

 

Oszykany przez partaczy Zleceniodawca

 

                                                                           

Treść odpowiedzi
podgląd