Kategorie zleceń
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Cennik Drukuj Email
24.07.2014.

zleceniodawcy

Dostęp do serwisu SzukajFachowca.pl dla osób wystawiających zlecenia/aukcje (zleceniodawców) jest BEZPŁATNY

dostawcy materiałów

Dostęp do serwisu SzukajFachowca.pl dla dostawców materiałów budowlanych wystawiających oferty do aukcji materiałów jest BEZPŁATNY.

zleceniobiorcy

Opłaty za dostęp do serwisu SzukajFachowca.pl dla firm budowlanych (zleceniobiorców) wystawiających oferty do aukcji zleceń pobierane są wg tabeli poniżej:

Ilość ofert Ilość ofert wykonania zlecenia, które wykonawca może złożyć zleceniodawcom w ciągu tygodnia. Ilość ofert wykonania zlecenia, które wykonawca może złożyć zleceniodawcom w ciągu tygodnia

2 oferty

Bez ograniczeń

Bez ograniczeń

Bez ograniczeń

Bez ograniczeń

Mailowe powiadomienia o nowych zleceniach  Wybierz katagorię zleceń oraz województwo a my poinformujemy Cię o nowych zleceniach na Twój adres emailWybierz katagorię zleceń oraz województwo a my poinformujemy Cię o nowych zleceniach na Twój email.

Opis działalności  Opisz dokładnie jakie usługi wykonuje Twoja firma. Przekonaj zleceniodawców by współpracowali właśnie z Tobą!Opisz dokładnie jakie usługi wykonuje Twoja firma. Przekonaj inwestorów by współpracowali właśnie z Tobą!

Galeria realizacji  Pochwal się swoimi poprzednimi realizacjami. Dodawaj zdjęcia z wykonanych prac.Pochwal się swoimi poprzednimi realizacjami. Stwórz własna galerię i dodawaj zdjęcia z wykonanych prac.

Cenniki usług budowlanych  Wprowadź własny cennik budowlany. Cenniki przybliżą zleceniodawcom zakres oraz przedział cenowy oferowanych przez Ciebie usług.Wprowadź własny cennik budowlany. Cenniki przybliżą inwestorom zakres cenowy usług Twojej firmy.

Pierwszeństwo w otrzymywaniu mailowych powiadomień o nowych zleceniach  Bądź pierwszy! Otrzymuj powiadomienia o nowych zleceniach przed innymi.Bądź pierwszy! Otrzymuj powiadomienia o nowych zleceniach przed innymi. Pierwszy złóż ofertę!

Brak ograniczeń w kontaktach z inwestorem  Kontaktuj się z inwestorami bez ograniczeń przez telefon, email lub wiadomości prywatneKontaktuj się z inwestorami bez ograniczeń przez telefon, email lub wiadomości prywatne.

Dostęp do danych teleadresowych inwestora  Kontaktuj się z inwestorami bez ograniczeń przez telefon, email lub wiadomości prywatneUmożliwia natychmiastowe odczytanie adresu miejsca budowy lub remontu.

Podwyższona pozycja w (mobilnym) katalogu firm  Wpis Twojej firmy pojawi się wyżej w naszym katalogu firm. Także w wersji mobilnej.Wpis Twojej firmy pojawi się wyżej w katalogu firm. Zaprezentujemy Twoją firmę także w wersji mobilnej.

Wyróżnienie złożonej oferty  Twoja oferty wykonania zlecenia zostaną wyróżnione przez pogrubienie.Twoje oferty wykonania zlecenia będą wyróżnione przez pogrubienie. Inwestorzy zwrócą uwagę na Twoją firmę.

Samodzielna strona internetowa z własnym unikalnym adresem w domenie szukajfachowca.pl  Zaprezentujemy inwestorom wizytówkę Twojej firmy jako samodzielną stronę internetową.Zaprezentujemy inwestorom wizytówkę Twojej firmy jako samodzielną stronę internetową.

Brak reklam  Nie będziemy Ci wyświetlać żadnych reklam po zalogowaniu się.Skoncentruj się na wyszukiwaniu zleceń. Nie będziemy Ci w tym przeszkadzać reklamami.

Priorytetowa obsługa w BOK  Naszych najważniejszych klientów traktujemy priorytetowo. Gwarantujemy szybką odpowiedź na Twoje pytania do BOK.Naszych najważniejszych klientów traktujemy priorytetowo. Gwarantujemy szybką odpowiedź na Twoje pytania.

Cena netto

 // -->