Kategorie zleceń
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Aukcja została zakończona.

Brama wjazdowa, furtka

Parametry zlecenia:

m.g.wozniak  (0/0/0)
 Zlecenie budowlane
 Do negocjacji
 Polska
 Do negocjacji
 Aukcja zakończona

Zleceniodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem aukcji
Treść zlecenia:

Szanowni Państwo,

Zlecę demontaż oraz montaż nowej bramy wjazdowe j do posesji oraz furtki

Brama, którą posiadam jest 2 skrzydłowa. Całkowita szerokość bramy (od słupka do słupka) to 533 cm. W momencie gdy samochód stoi na podwórku nie mam możliwości otwarcia lub zamknięcia bramy. Brama musi być otwierana do środka posesji. Dopuszcza się wystawanie bramy na zewnątrz max 50 cm poza posesję. Odległość między bramą wjazdową a bramą garażową wynosi 634 cm. W załączeniu przesyłam zdjęcie istniejącej bramy. Do wymiany jest całość gdyż sztachety są także za krótkie (b. duża przerwa od
dołu). Jakość mocowania bramy do słupka - bardzo słaba. Przy silnym wietrze mam wrażenie że brama zaraz się urwie. Rozważam 2 możliwości rozwiązania tego problemu:

1. Montaż bramy 2 skrzydłowej z łamanym skrzydłem. Wówczas znacząco zmniejszyłbym powierzchnię zajmowaną przez skrzydło na mojej działce i tym samym pozbyłbym się problemu. Tutaj pytanie do Państwa jako fachowców czy jest to wykonalne?

2. Od prawej strony (być może także od lewej) dobudowanie słupka z dodatkową furką (ok 1,2 m) i zamontowanie bramy przesuwnej. W tej sytuacji światło bramy zostałoby zmniejszone. W przypadku bramy przesuwnej światło bramy musiałoby zostać zmniejszone gdyż brama nie ma za bardzo gdzie się otwierać w tej chwili. Bardziej się skłaniam ku tej opcji.

Interesuje mnie wykonanie bram y pod klucz z automatyką bramy. Najlepiej jakby wizualnie brama nie odbiegała mocno od reszty ogrodzenia, aczkolwiek jeżeli jest to niewykonalne wówczas dopuszczam bramę w całości metalową. Chciałbym żeby brama miała jak najmniejszy prześwit.

Dodatkowo chciałbym wymienić furtkę wejściową. Szerokość furtki (od słupka do słupka) wynosi 100 cm. Wysokość furtki od ziemi do końca sztachet wynosi 184 cm. Sztachety z furtki mają odpowiednią długość więc gdyby była taka możliwość mogą być wykorzystane. W zakresie furtki interesuje mnie skrzydło, mocowanie skrzydła, zamiast klamki gałka, a z drugiej strony uchwyt, furtka z elektrozamkiem. Zdjęcie istniejącej furtki znajduje się w załączniku.

Bardzo proszę o informację czy zapytanie jest dla Państwa kompletne i czy wymagane są jakieś dodatkowe informacje.


Liczę na fachowe doradztwo w tej sprawie. Miejsce można zawsze zobaczyć po wcześniejszym kontakcie telefonicznym/mailowym.

Realizacja na terenie Warszawa - Wesoła,

Termin - jak najszybciejMiejsce realizacji zlecenia i telefon kontaktowy:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
montaż, demontaż, obraz, brama, dom, posesja, skrzydło, rama, koza, wymiana, wymiary, duda, mocowania, powietrze, dobudowa, budowanie, dodatkowy, wykonanie, automatyka, ogrodzenia, ogrodzenie, metalowa, furtka, furtki, ziemia, bryła, fachowiec, Garaż, c.o., wykonanie bram, budowa, dwór, wjazd, bramy wjazdowe, słup, metal, obudowa, MOCOWANIE, bramy przesuwne,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie zlecenia użytkownika m.g.wozniak
nopic


Oferty realizacji zlecenia
Data dodania
Użytkownik Cena brutto
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2017-05-03 20:35:25 filipiak
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-05-22 Jestem zainteresowany wykonaniem Państa zlecenia. Proszę o kontakt: tel; 507 612 570 Centrum Usług Budowlanych Jacek Filipiak ul.Świerczewskiego 20, 07-210 Długosiodło filipiak_uslugibudowlane@o2.pl


W naszym katalogu firm znajdziesz 238 wykonawców w kategorii Bramy, kraty, ogrodzenia w województwie Mazowieckie.

Aukcja zakończona. Brak zwycięzcy.

Szukasz wyceny prac budowlanych? Sprawdź cennik usług brukarskich 2014


Tylko nowe RSS Facebook
Powiązane aukcje materiałów z województwa: Mazowieckie
Nazwa Max cena bruttoWojewództwoŚrednia oferta Oferty Data dodania
nopic

sprzedam styropian
(Izolacje / Styropian)

Do negocjacji
Mazowieckie

Do negocjacji

matom1
(0/0/0)
1 oferta 25.04.2018// -->