Kategorie zleceń
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
dodał: REMBUD2004
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Aukcja została zakończona.

Budowa domu, stan surowy otwarty 2017 Wrocław / Suchy Dwór

Parametry zlecenia:

georgeo  (0/0/0)
 Zlecenie budowlane
 Do negocjacji
 Polska
 Do negocjacji
 Aukcja zakończona
 Atrakcyjny 1
 Projekty z wizją

Zleceniodawca wybrał opcję wyboru zwycięzcy przed zakończeniem aukcji
Treść zlecenia:

Poszukuję wykonawcy


Budowa domu w Suchym Dworze (gmina Żórawina, południe Wrocławia).


Na 2017 planuję stan surowy otwarty .


Start na wiosnę 2017 (do ustalenia)
Projekt domu: Atrakcyjny 1 http://www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/atrakcyjny-1Zmiany wg projektu:


- ściany – zamiast 3 warstwowej – ściana dwuwarstwowa (silikat 25 + styropian)


- strop – zamiast lanego stropu strop terriva


- fundamenty – zmiana na płytę fundamentową na styrodurze


- pozostałe zmiany nie zbyt istotne – do omówienia indywidualnieOgólny zakres prac:Etap 1 - Poziom zero:


- roboty ziemne – do usunięcia około 0,8 – 1m humusu, składowanie na skraju działki


- wykonanie drenażu wokół budynku, oraz odprowadzenia deszczówki wraz z wpięciem do rowu ( rów na wjeździe do działki wpięcie w rurę przepustową 9m od budynku)


- ułożenie Gruntowego wymiennika Ciepła pod budynkiem – typ Geostrong lub podobny – zgodnie z instrukcja producenta również zalanie wymiennika betonem (ok. 0,65m3 betonu czyli nie dużo ale trzeba zrobić z tego monolit aby uzyskać odpowiednią wytrzymałość na nacisk)


http://gruntowe-wymienniki.pl/geostrong.html


- dowóz i utwardzenie kruszywa/piasku, etc.


- wykonanie płyty fundamentowe j wg projektu (powierzania 167m2) na styrodurze XPS10 cm, z rozprowadzeniem instalacji wodnej, kanalizacyjnej (wyprowadzenie na zewnątrz pod oczyszczalnie przydomową), eklektycznej pod płytą i przepustami.


- doprowadzenie z granic działki wody oraz kabla elektrycznego (wszytko jest doprowadzone na granicę działki)


- na działce przewidywany jest również budynek gospodarczy (budowa po ukończeniu domu) natomiast w zakresie również będzie przygotowanie doprowadzenia do niego mediów z domu (przy okazji już chciałbym wyprowadzić tam przepusty i rury)

Etap 2 – Ściany i strop wg projektu


- budowa ścian zewnętrznych – silikat 24-25 cm


- budowa ścian działowych – silikat 12 cm


- strop – terrivaEtap 3 – Dach - według projektu


- konstrukcja dachu drewniana jętkowa, kąt połaci 45 stopni


- pokrycie – dachówka cementowa


- skośny 45 stopni nad budynkiem, płaski nad garażem, wg projektu
Zainteresowanych proszę o kontakt. Oferty proszę przygotować w rozbiciu na kolejne etapy 1,2,3, z Państwa komentarzami co oprócz tego co wyspecyfikowałem zawierają.


W razie dodatkowych pytań – proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dane:


Tel. ######### 69


Email: #########

Miejsce realizacji zlecenia i telefon kontaktowy:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
dom, stal, silikaty, styropian, strop, fundament, fundamentów, Fundamenty, płyta, płyt, fundamentowe, poziom, humus, wykonanie, drenaż, cokół, budynek, obraz, odprowadzenie, deszczówka, deszczówki, działka, przepust, konstrukcja, beton, bale, pale, projekty, projekt, rozprowadzenie rur, instalacja, instalacje, kanalizacje, oczyszczalnia, oczyszczalnie, granica, granit, kable, elektryczność, gospodarczą, budowa, obudowa, dobudowa, zabudowa, Z12, dach, pokrycie, pokrycia, dachówki, dachówka, stopnie, garaże, dodatkowy, stan surowy, Wykonanie drenażu, cement, olej, budowa ścian, płyty fundamentowe, PRODUCENT, dywany, ELEKTRYCZNE, dachówka cementowa, projekt domu, budynek gospodarczy, grunt, Garaż, budowa domu, konstrukcja dachu, dywan, wykonanie drenażu, stan surowy otwarty, wykonawcy, deszcz,
Powiadom znajomego
Zgłoś naruszenie regulaminu
Wszystkie zlecenia użytkownika georgeo
nopic


Oferty realizacji zlecenia
Data dodania
Użytkownik Cena brutto
za całość
Termin rozpoczęcia realizacji Komentarz
2016-12-29 18:04:58 igorpierzga
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-02-22 Witam Firma HOUSEBUD Działamy na rynku wrocławskim . Jesteśmy firma rodzina . Posiadamy doświadczenie w branży budowlanej .Zapewniamy zaplecze sprzętowe .Nasze prace cechuje jakośc oraz rzetelne podejsćie . Pomożemy w doborze materiałów . Na prace umowa ,gwarancja. Zapraszamy do współpracy i na spotkanie. igorpierzga@op.pl 733933966 Prosze o przesłanie projektu.


2017-01-04 10:41:19 GRANORD
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-02-22 GRANORD STROPY GĘSTOŻEBROWE Zapraszamy do przesłania projektu w celu wykonania DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny stropu (projekt można podesłać w postaci: zdjęcia, pliku pdf, dwg itp.).DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.Zalety naszego systemu stropowego: -brak żeber rozdzielczych, -minimalna wysokość stropu 17 cm, -minimalizacja ugięć  max 1/500 rozpiętości, -mniejsze zużycie stali zbrojeniowej (ok 1,6 kg/m2), -o 30-50% mniejsze zużycie betonu , -minimalizacja podpór (max 2 rzędy podpór montażowych przez środek), -belki stropowe o długości od 0,5 do 9,6m, -szybki i prosty montaż nie wymagający specjalistycznej wiedzy fachowej Zapraszam do kontaktu, e-mail: stropy@granord.pl tel. 784-071-645 Pozdrawiam . Anetta Ochab


2017-01-09 07:48:43 t.brinkmann
(10/0/0)
Do negocjacji 2017-02-22 Ekspresowa budowa fundamentów-ok.5dni do 200m2. Płyta fundamentowa,nowoczesne rozwiązanie, standard w Europie od lat 70, w Polsce wypiera tradycyjne fundamenty. Dlaczego?: 1.pełna izolacja od gruntu (nie płacisz potem za ogrzanie gruntu) 2. odporna na wodę w gruncie 3. można sadzać na słabych gruntach. 4. może akumulować energię - akumulacja na II taryfie, oddawanie w dzień. Pełny projekt od konstruktora w cenie. Tylko sprawdzone materiały (XPS Basf). Od 193zł/m2 materiał i robocizna. Darmowa wycena i konsultacja: m.pniewski@brinkmann.com.pl, tel. 510 21 87 87. www.brinkmann.com.pl. Pozdrawiamy Brinkmann Consulting


2017-02-17 19:28:43 wwwszakkpl
(0/0/0)
Do negocjacji 2017-02-22 Witam serdecznie. Jesteśmy producentem przydomowych oczyszczalni drenażowych, tunelowych, pakietowych oraz na bazie studni chłonnych - wszystko zależy od zapotrzebowania. Sprzedajemy, montujemy, transport GRATIS. Dodatkowo wykonujemy za darmo mapkę do zgłoszenia w urzędzie. Jako nieliczni produkujemy osadniki oczyszczalni z czystego polietylenu - biały kolor (nie z przemiału w kolorze czarnym lub niebieskim, które powodują, że zbiorniki się zapadają lub odkształcają w ziemi zmniejszając swoją objętość). Nasze zbiorniki są samonośne, czyli tak twarde i wytrzymałe, że nie potrzeba ich obsypywać cementem. Na wszystkie produkowane elementy posiadamy certyfikaty, aprobaty techniczne lub deklaracje, które są wymagane przez Urzędy i prawo budowlane. Prosimy o kontakt pod nr 605-054-205 - doradzimy i dobierzemy odpowiedni system oraz wycenimy go. Więcej na www.szakk.pl


W naszym katalogu firm znajdziesz 184 wykonawców w kategorii Fundamenty, wykopy w województwie Dolnośląskie.

Aukcja zakończona. Brak zwycięzcy.

Szukasz wyceny prac budowlanych? Sprawdź cennik usług brukarskich 2014

// -->