Kategorie zleceń
Najnowsze foto komentarze
12.10.2016 23.05 neutralny
Schody stoją Wykonawca posługiwał się ręczną...
04.09.2016 08.59 pozytywny
dodał: REMBUD2004
współpraca i kontakt z inwestorami przebiegał...
02.09.2016 20.02 pozytywny
Świetny kontakt z inwestorami, Rozliczenia pr...
Media o SzukajFachowca.pl
Radiowa Trójka
Wprost
TVP3
Aukcja została zakończona.

Zatrudnimy murarzy do pracy w Danii - od zaraz

Parametry zlecenia:

HaKa Resources  (0/0/0)
 Zlecenie budowlane
 Do negocjacji
 Polska
 Aukcja zakończona

Treść zlecenia:

Firma Ha-ka Resources dla swojego klienta poszukuje kandydatów na wyjazd do Danii do pracy na stanowisku murarza ( 5 osób w tym 1 osoba do pomocy).

Lokalizacja: obszar Kopenhagi/Dania
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Zasadnicze obowiązki na danym stanowisku pracy:

  • Montaż elewacji klinkierowych,

  • Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • Umiejętność murowania z cegły/klinkieru,

  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata,
    Czytanie rysunku technicznego,

  • Uczciwość i rzetelność,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

· Legalną pracę na terenie Danii w wymiarze 240 godzin w miesiącu
· Długoterminowy kontrakt na czas 6-8 miesięcy z możliwością przedłużenia
· Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od produktywności godzinowej
· Stały czas pracy w godzinach od 07.00 do 18.00
· Samochód firmowy ( 1 auto na 2 osoby)
· Zapewnienie kwatery mieszkalnej
· Zapewnienie narzędzi pracy ( odzież robocza oraz obuwie ochronne po stronie pracownika)

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Miejsce realizacji zlecenia i telefon kontaktowy:

Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować
Tagi:
firma, wjazd, dom, praca, pracę, prace, murarz, osb, elewacje, elewacja, rysunek, oświadczenie, mata, wata, prawo, vat, wymiar, czad, Z7, robocizna, obraz, stopnie, wyłączniki, mur, lokal, pracownik, kontr, montaż, produkty,
Powiadom znajomego
Wszystkie zlecenia użytkownika HaKa Resources

Brak ofert realizacji zlecenia
W naszym katalogu firm znajdziesz 182 wykonawców w kategorii Murarstwo w województwie Pomorskie.

Aukcja zakończona. Brak zwycięzcy.

Szukasz wyceny prac budowlanych? Sprawdź cennik usług brukarskich 2014